SEMTEX - Hack The Moment
22 júla 2022 by SEMTEXT.sk
#semtex #semtexEnergy

FOTO: Projekt Ihrisko
Fantastické barvy místo šedi šíří Projekt Ihrisko se Semtex Street Water

Projekt Ihrisko postupně opravuje a modernizuje chátrající ve velkých sídlištích a centrech měst na Slovensku i v Česku. S dosud největším projektem v bratislavské Petržalce se na sociálních sítích včetně LinkedInu pochlubil Marian Baláž alias hiphoper Mario Bihary, který je mimo jiné spoluzakladatelem festivalu Hip Hop žije. Projekt Ihrisko také už od svého květnového vstupu na trh podporuje značka funkčních vod Semtex Street Water ze skupiny Kofola ČeskoSlovensko.

Zakladatelia projektu sa pri ich najnovšej výzve spojili so spoločnosťou Kärcher. Spoločne čistia, zveľaďujú a nakoniec zatraktívňujú ihriská, ktoré tak dokážu pritiahnuť viac mladých ľudí. Nové prostredie ponúka skvelú príležitosť na basketbal, no napríklad aj točenie videoklipov. „Tento nový projekt je zatím náš největší, jde až o čtyři hřiště. Těší mě, že Petržalka vyměnila komplet povrch, přidala pingpongový stůl, lavičky a ve spolupráci se Semtex Street Water jsme dali hřiště do tohoto vizuálu,“ uvedl Baláž a s odkazem na hiphopové uskupení H16 dodal: „Sídliště je speciální tím, že právě tady jsme s legendární H16 hrávali celé dětství streetball a pingpong.“

Na projektu od začátku spolupracuje slovenské studio WallDesign, které na svém Facebooku dodalo, že malby na hřištích u Ševčenkovy ulice v Bratislavě mají skoro 500 metrů čtverečních. Na nejnovějším projektu spolupracovala i RHBproduction. Na otevření hřišť vystoupilo i uskupení H16 a proběhl turnaj ve spolupráci s obchodem TheStreets. Brand Semtex Street Water, pro který vytvořilo etikety studio LineArt, si nejen ve vizuální identitě zakládá na mládí, nespoutanosti a aktivním životním stylu. Dlouhodobou spolupráci s Projektem Ihrisko oznámil hned v květnu a dodal, že projekt podpoří ambasadoři značky – na Slovensku rapeři Konex a Samey, v Česku pak snowboardistka Kristýna Houžvičková. Prvním společně modernizované hřiště se ukázalo v Košicích. V září by mělo přibýt i hřiště v Praze.